הכשרת מדריכים אישיים תשפ"ג

כלים מקוונים שישמשו בהדרכה על הדרכהברוכים הבאים לקורס ההכשרה למדריכים אישיים למנהלים בראשית דרכם. דף זה מרכז את המידע והכלים הנדרשים ליציאה לדרך. 


לומדה מקוונת להדרכה אישית

רגע לפני שהקורס נפתח ובטרם המפגשים עם המודרכים שלכם מתחילים, אנחנו שמחים לשלוח אליכם את הצעד הראשון במסלול הלמידה שלכם לשנה זו: לומדה מקוונת להדרכה אישית. הלומדה אוספת ומנגישה באופן אינטראקטיבי את תשתית הידע התאורטי ממספר מאמרי יסוד שעוסקים בתפיסת ההדרכה האישית של מכון אבני ראשה, ומאפשרת לכם להתכונן לפגישת ההדרכה הראשונה שלכם.  

אנא השלימו את הלומדה לפני המפגש הפרונטלי הראשון שלכם בקורס המדריכים האישיים

לכניסה ללומדה לחצו כאן


יומן דיגיטלי למדריך/ה האישי/ת

היומן נועד לסייע לכם בארגון ואיסוף תובנות מהידע החדש שאתם עתידים ללמוד בהכשרה וכן לסייע לכם להתכונן לפגישות ההדרכה שלכם, לסכם את העולה בפגישות אלה ולעבד באופן רפלקטיבי את התהליך השנתי כולו. כל אחת מהפונקציות האלה מופיעה בלשונית נפרדת בתוך היומן עצמו. עוד תמצאו בתוך היומן, מאמרים ופיסות מידע שהטמענו עבורכם ושאנו סבורים שיהיו שימושיים עבורכם.

ביקשנו לבנות לכם מקום אחד שבו כל הידע שאתם לומדים על הדרכה אישית יכול להיות מאורגן באופן, נגיש, שמור,  נוח ונעים לשימוש.

היומן למדריך האישי בנוי על הכלי OneNote כחלק מחבילת אופיס של מיקרוסופט, ואנחנו בטוחים שאחרי כמה רגעים של התאקלמות דיגיטלית, תמצאו את היתרונות העצומים שבכלי הזה. לחוויית למידה מיטבית, מומלץ להשתמש בגרסת OneNote 2016. 

להורדת היומן האישי למחשב לחצו כאן

​להלן סרטוני הדרכה על השימוש בכלים הדיגיטליים: